Події музею

Музей скла у Львові - це не лише виставкова зала з постійною експозицією. Для збагачення «життя скла» у нашому місті ми запрошуємо всіх шанувальників мистецтва художнього скла взяти участь у воркшопах, а також спостерігати за роботами відомих художників під час Міжнародних симпозіумів гутного скла.

 • Виставкові проєкти

  Наша основна мета - показати відвідувачам найкращі художні вироби зі скла у світі. Ось чому ми запрошуємо відомих художників по всьому світу демонструвати свої шедеври в Музеї скла.

 • Конференції

  В нашій майстерні скла організовують майстер-класи в різних техніках для всіх шанувальників мистецтва художнього скла. Тут ви можете створити свій власний вітраж, виріб з дрібної пластики чи спікання.

 • Нагороди

  У 2018 році ми заснували премію проф. Андрія Бокотея для молодих художників-склярів

 • Симпозіуми

  Міжнародні симпозіуми гутного скла у Львові проводяться з 1989 року. Наступний 12-й симпозіум відбудеться у 2022 р.

Премія проф. Андрія Бокотея для молодих художників-склярів

Конференції

 • Конференція у Нінбо

  Музей скла у Львові є співорганізатором Міжнародних конференцій художників склярів у м. Нінбо (КНР) та партнером Чженцзянського музею скла. Міжнародна конференція художників-склярів у м. Нінбо (КНР) відбулась 16-20 квітня 2017 р. з ініціативи Галереї мистецтв Ґрінвейв (м. Усі, КНР), Музею скла у Львові (Україна) та Західного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України. Захід отримав всебічну підтримку з боку місцевої влади м. Нінбо та новоствореного промислового парку Лонґшань, на території якого буде функціонувати Музей скла у Нінбо. 

 • Чженцзянський музей скла Ґрінвейв

  Ідея заснувати музей скла в м. Циші, провінція Чженцзян, виникла в колекціонера сучасного українського мистецтва, іноземного члена НАМУ, китайського бізнесмена Ю Яоміня – натхненника й фундатора багатьох арт-проектів, спрямованих на розвиток китайсько-української культурної співпраці. Скло зацікавило китайського бізнесмена настільки, що 18 жовтня 2018 р. він відкрив музей сучасного художнього скла з експозиційними площами понад 3000 кв м. А до того в м. Нінґбо (КНР) відбулася Міжнародна конференція художників-склярів, співорганізатором якої виступив Музей скла у Львові та Західний регіональний науково-мистецький центр НАМУ.

Back to Top